Biesiada „BLIŻEJ NATURY”

biesiada

Nasze coroczne spotkania integracyjne pod gołym niebem stały się już niejako tradycją. Motywem przewodnim tegorocznej biesiady, która odbyła się 15 czerwca br. była natura. Na terenach zielonych naszego Domu, wśród kwitnących róż i innych kwiatów ustawiono pięknie przystrojone stoły biesiadne. Cała sceneria i wystrój tego miejsca nawiązywały do nazwy biesiady – „BLIŻEJ NATURY”.

Swoją obecnością zaszczycili nas Goście z Urzędu Miejskiego Jeleniej Góry z Prezydentem Jerzym Łużniakiem na czele, służby mundurowe naszego Miasta (Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska), liczne ekipy z zaprzyjaźnionych DPS: Janowice Wielkie, Nielestno, Sosnówka, „JUNIOR” w Miłkowie, Mirsk oraz Kowary, a także Przyjaciele naszego Domu.

Na początku biesiady Pani Dyrektor Renata Chmielewska powitała wszystkich przybyłych Gości, a po części oficjalnej rozpoczął się program artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję. Część artystyczną rozpoczął koncert lokalnego wokalisty Zbyszka Jurczenki, który na chwilę przeniósł nas do krainy łagodności. Podczas wspólnego biesiadowania Mieszkańcy i Goście mogli uczestniczyć w wielu przygotowanych konkursach, wysłuchać krótkiego recitalu naszego rodzimego zespołu „Pogodni Seniorzy”, zatańczyć przy dźwiękach największych przebojów serwowanych z głośników, a przede wszystkim skosztować niezliczonej ilości przygotowanych na tę okoliczność specjałów. Nie zabrakło również krótkiego szkolenia na temat bezpieczeństwa, które przeprowadzili zaproszeni przedstawiciele służb mundurowych i które wysłuchane zostało z wielką uwagą.

Wszyscy uczestnicy biesiady bawili się wspaniale do późnych godzin popołudniowych. Pogoda, niesamowita atmosfera, a przede wszystkim fantastyczni ludzie sprawili, że był to cudownie spędzony czas. Naszym kochanym Gościom i Mieszkańcom dziękujemy za obecność – do zobaczenia 😊

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?

Skip to content