Bal w pałacu

Bal

Dzisiaj bawimy się karnawałowo w „Pogodnej Jesieni”. Świętujemy obchodzone niedawno Dzień Babci i Dziadka oraz powitanie Nowego Roku i cieszymy się. Bawimy się, jak to w karnawale – stwierdziła z uśmiechem przebrana za królową balu Dyrektor Renata Chmielewska.

We wtorek 24.01.2023 pensjonariusze naszego Domu, wraz z zaproszonymi gośćmi i pełniącym dyżur personelem, wspólnie zasiedli do obiadu przy pięknie udekorowanych stołach. Przed liczną publicznością, w specjalnej choreografii tanecznej, wystąpił zespół z Ukrainy. Już sam czas przygotowań był dla starszych państwa dużym przeżyciem i świetną zabawą. Pozwolił wszystkim obecnym, chociaż na chwilę, zapomnieć o chorobach, lękach i codziennych troskach.

Miasto reprezentował niezawodny wodzirej wszystkich imprez i wydarzeń miejskich Pan Andrzej Marchowski oraz Pani Beata Zięba – Dyrektor Departamentu Gospodarowania Mieniem. Radę Miasta Jeleniej Góry reprezentował Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Chadży, który jak na karnawał przystało, przyodział się – zgodnie z tematyką balu – w strój szlachcica.

Podziękowania:

W przygotowaniach pomagało nam Polsko – Ukraińskie stowarzyszenie “Grono” za co serdecznie dziękujemy! Wspaniałym punktem wieczoru był występ pary tancerzy i młodej solistki z Vitiv Dance Studio. Dzięki strojom, wypożyczonym dla nas przez Teatr Animacji czuliśmy się jak w pałacu 🙂 za co bardzo dziękujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?

Skip to content