Integracja mieszkańców Domów Pomocy Społecznej

integracja

W dniu 23 czerwca, w Domu Pomocy Społecznej w Nielestnie, odbyła się pierwsza od czasu zakończenia pandemii, impreza integracyjna dla mieszkańców kilku Domów Pomocy Społecznej. Gospodarze zaprosili na spotkanie i wspólne spędzanie czasu mieszkańców naszego Domu oraz z zaprzyjaźnionych DPS w Szarocinie, Janowicach Wielkich, Szklarskiej Porębie, Miłkowie, Kowarach i Mirsku.

Po dwóch latach pandemii, wszyscy razem mogli w końcu spotkać się i nacieszyć swoim towarzystwem. Była muzyka, wspólne tańce, lemoniady i ciasta domowej roboty upieczone z sercem przez panie kucharki. Każdy mógł uczestniczyć we wspólnych zorganizowanych przez terapeutów i instruktorów kulturalno-oświatowych grach i zabawach. Cała kadra DPS w Nielestnie z oddaniem starała się, aby ich podopieczni i zaproszeni Goście, jak najlepiej wspominali spotkanie, które zakończyło się wspólnym jedzeniem kiełbasek w promieniach zachodzącego słońca.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?

Skip to content